Kullanım Şartları

www.blogajandasi.com, Doğuş Hakan Yılmaz tarafından kurularak onun tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişim sağlayarak kullanan ziyaretçiler kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Blogun yazarına ait sözler, şiirler ve çizimler ile tamamen özgün yazılmış veya kaynak gösterilmiş yazılar barındırmaktadır. 

İçerik

 Blog'da paylaşılan içerikler bizzat Doğuş Hakan Yılmaz tarafından ve misafir yazarların katkısıyla oluşturulmaktadır. İçeriklerin her hakkı saklı olup, kaynak gösterilerek istenilen platformda kullanılabilir. Farklı kategorilerde listelenmiş blog sayfaları ve yazıları bu sitede kullanılmaktadır.

Kaynak: Blog Ajandası
Kaynak: Bu yazı Doğuş Hakan Yılmaz tarafından yazılmıştır.

 Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 Blog Ajandası sitesinde yayınlanan yazılara yapılan yorumlar denetimden geçmeden yayınlanmaktadır. Yapılan her yorum şahsın kendi fikri olup, her türlü cezai ve hukuki sorumluluk kendisine aittir. Bu nedenle yayınlanan yorumlardan dolayı hiçbir cezai ve hukuki sorumluluk kabul edilmemektedir.

 Yapılan yorumların silinmesi Blog ajandası sitesinin genel yorum kurallarına uymadığı takdirde mümkündür. Genel ahlaka, etik kurallara, yasa ve yönetmeliklere uygun olmalıdır. 

İletişim

 Blog Ajandası sitesine ulaşarak faydalanan her ziyaretçi, kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacağından şahsın kendisi sorumludur. Blog Ajandasına ait iletişim bilgilerine İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.