Ücretsiz Reklam Alanları Sona Erdi

ücretsiz-reklam-alanları-sona-erdi

  Blog ajandasını açtığımda ilk yazımda ücretsiz reklam alanları olacağını ve yılın son gününe kadar kullanılacağını duyurmuştum. Bu alanları oluştururken amacım yeni açılan blog ajandasını duyurmak ve asıl amacı olan blog keşfi için yardımcı olmaktı. Bugüne kadar katılmak isteyen herkesi ekledim ve ücretsiz reklam yapmalarını sağladım. 2017 yılının son gününden itibaren reklam alanlarını kaldırdığımı duyurmak istiyorum.

  Bu yıl içinde blog ajandası için hedeflerden ilki katılım sayısını artırmak ve bazı değişiklikler yaparak bloglara daha faydalı olmaktır. İle olarak değişikliği günün bloglarında yaptım. Haftanın blogları şeklinde güncelleyerek profil bilgisi ve yazıları için bağlantı verdim. Bu şekilde bloglar hem daha göz önünde oldular hemde daha düzenli oldu. Sadece haftanın bloglarını seçerken hangi kriteri göz önünde bulundursam ona karar veremiyorum. Sizin fikriniz varsa yorum yaparak yardımcı olursanız sevinirim.

7 yorum:

 1. Bu blogun okunur ve trafik bakımından daha çok ziyaret edilmesi için blogları gerçekten ve yakinen takip edip onların gündemini gözlemlemek gerek.
  Yeni eklenen bloglar liste halinde dursa da güncelleniyor olsa da haberimiiz olmuyor sanırım içerik olarak bir şeyler yapılması lazım blog ajandası gerçekten bir ajanda olması için etkinlik ve haberlerle dolup taşması gerek.
  En son logo tasarım etkinliğini hazırladınız ben dahil diğer arkadaşlar da logo hazırlayıp gönderdi okur logo seçimi yaptı ama bu logo kullanıma alınmadı bu da bir tutarsızlık kişisel olarak algıladım sanmayın lütfen ama bir fikir yürütülecekse ona uygun adımlar gerekli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seçilen logolar Destek Ol sayfasına eklendi. İsteyen herkes sayfaya tıklayarak kendi bloguna ekleyebilir. Diğer blogları takip etmek biraz zor ama bazı etkinlikler ve mim gibi yazılar hazırlanablir sanırım.

   Sil
  2. Aynı fikirdeyim ben de bu tür etkinliklerin hep olması gerek.

   Sil
 2. Haftanın blogları secimi yapılırken alınan kriterler arasinda blogunu sık güncellemeside olmalı ki gelen kisiler ayda bir yazı girenarkadaslara yorum birakip cevabini uzun süre beklemesinler.

  Yine de secerken cok zorluklar yasanacagi kesin. Umarim proje düsünüldüğü kadar güzel ilerler.

  Bugne kadar yapılan reklam icinde tesekkr ederiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkürler..Haftanın bloglarını seçmek için bir kaç yöntem düşünüyorum..Ayrıca haftalık bloglardan haberler vererek bazı etkinlikler yapabilirim. Biraz zaman lazım sanırım bana

   Sil
 3. Haftanın bloglar daha görünür olmuş. Seçim yaparken güncellenme aralığı bence de bir kriter olmalı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogların görünür olması daha iyi olur diye düşündüm. Artık beğendiğim ve ilginç bulduğum blog yazılarını ajanda ile duyurmayı düşünüyorum.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.