Duyuru: Bugün 150 Katılımcıya Ulaşmış Olduk

150-katılım-duyurusu

  Blog ajandası 16/10/2017 tarihinde açıldı ve 2 ay olmadan arkadaşlarımın desteği ile bugün 150 kayıtlı blog yazarına ulaşmış olduk. Ortalama günde 2-3 blog sayfası kayıt yaptırmış oldu. Bu proje uzun süreli olacağı için katılımcı sayısında aslında aceleye gerek yok ama ortalamayı günde 4-5 blog seviyesine çıkarmak daha iyi olacaktır. Tüm bu gelişmelere rağmen form doldurularak yapılan bir işlem olması nedeniyle hiç azımsanmayacak rakam olmadığını düşünüyorum.

  Blog ajandasının amacı bütün blog yazarlarını kolay yoldan bir araya toplamaktır. Kategoriler altında biriken blog sayfalarını keşfetmek için bir tık ötede olacak. Bu nedenle düzenli aralıklarla ajandaya uğramak keşif için faydalı olacaktır. Daha fazla kişiye ulaşmak için yardımlarınızı bekliyorum. Umarım bu tür girişimler sayesinde 2018 yılında daha çok kişiyle ve güzel yazılarıyla tanışırız.

 Destek kodlarını ekleyerek ve sosyal ağlarında paylaşarak duyurmaya çalışanlara ayrıca teşekkür ediyorum. Yanlış gördüğünüz veya fikir vermek istediğiniz bir konu varsa bana ulaşabilirsiniz.
E-mail: dogushakanyilmaz@gmail.com

6 yorum:

 1. Emeklerinize sağlık, daha nice sayılara ulaşacağına inanıyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler destekleriniz sayesinde oluyor her şey. Sayının çoğalması hepimiz için iyi olur.

   Sil
  2. Katlaya katlaya çoğalsın inşallah :) Elinize sağlık, zor bir iş! :)

   Sil
 2. Böyle güzel bir şey adına uğraş verdiğiniz için çok teşekkürler! Umarım daha nice nice sayılara ulaşır, daha da büyürüz. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu an iki blogu idare edebiliyorum. Herkese faydalı olur diye açtım inşallah sayı çoğalacaktır.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.