Tanıtım: Webmaster FM - Webmaster Radyo Platformu

ajanda-için-blog-tanıtım-yazısı

 Webmasterfm ; Website camiasından eğlenceli sohbetler, bire bir tartışmalar, eleştiriler, webmaster kategorisinde gündem konuları, içeren bir radyo platformudur. Her gün belirli saat aralığında farklı DJ 'ler ile yayın yapan, siz kodlamanızı yaparken eğlenceli, hareketli müzikler ile sizlerin ruhunu canlandıran, aslında sizleri dinlendiren bir website / webmaster radyosudur. Bu ilk olduğunu düşündüğümüz proje, sizlerin ( web site sahiplerinin ) desteği ile daha büyük işlere imza atacağını ummaktayız.

İçerik :
  • Belli günlerde rastgele olarak seçilen websiteleri eleştirmek / puanlamak,
  • Mümkün olduğunca her hafta, adı duyulan bir website yazarı ile röportaj yapmak,
  • Websitenizin reklamını sesli olarak dinleyenlere duyurmak,
  • Skype veya Cep Telefonu ile canlı yayına konuk almak,
  • Yeni web site sahiplerine veya genel olarak web site sahiplerine bilgilendirici, eğitim verici konular paylaşmaktayız. ( Sesli Olarak )
  • Seo, Wordpress, Blogger veya webmaster'lık alanında aklınıza gelen her konuda sizleri bilgilendiren mesajlar paylaşmaktayız. ( Sesli Olarak )
  • Websitemizde bulunan DJ'ler kesinlikle tarafsızdır.Herhangi bir siyaset, devlet, takım içerikli sohbet vs.. bulunmamaktadır.
Eğlenceli sohbet ve eğlenceli müzik eşliğinde siz değerli webmaster fm dinleyenlerine tüm enerjimizi maximum olarak kullanıp gerekli hizmeti radyomuz üzerinden canlı yayın yaparak sağlamaktayız.

Webmaster FM 'i günlük hayatınızın her yerinde, her konumunda dinleme imkanınız bulunmaktadır.Webmaster FM'in google play uygulamasını android telefonlarınıza indirerek bizleri hayatınızın her konumunda cep telefonunuzdan dinleyebilir / yayınımızı kaçırmayabilirsiniz.

Facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlardan bizi takip edip, son paylaşımlarımızdan, güncel durumlardan haberdar olarabilirsiniz.

Webmaster FM'i dinlerken, sitemizde bulunan sohbet çerçevesinden diğer dinleyenlerimiz ile sohbet edebilir, yayındaki dj'e mesaj gönderebilir, tartışma konusu açabilir, hatta eğlenceler yaratabilirsiniz.

Webmasterfm Blog ;
 Ayrıca webmasterfm adresinin blog paylaşımlarını takip ederek işinize yarayacak olan, websitenizin değerini artıracak olan paylaşımlarımızı görebilirsiniz. Wordpress, Blogger, Html-Css, Hosting, Webmaster, Domain, Eğitimler, SEO ve aklınıza gelebilecek webmaster alanına ait her kategorideki paylaşımları webmasterfm blog adresinden takip edebilirsiniz.

» http://www.webmasterfm.com/ - Webmaster FM
» http://www.blog.webmasterfm.com/ - Blog Webmaster FM
» https://goo.gl/3Z5yjv - Webmaster FM Android [ Google Play ]
3 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.