Tanıtım: İyi Olsun Blog Sayfası

  Duygularımı, düşüncelerimi, okuduklarımı, yazdıklarımı ve yaşadıklarımı paylaşma fikri uzun zamandır zihnimde yer ediyordu. Tüm bunları paylaşarak; “acaba birilerine bir faydam olur mu?” düşüncesi günden güne içimde büyüdü ve bir blog açmaya karar verdim. Bu andan sonra bloga bir isim bulmam gerekiyordu. Kişisel bir blog olacağı için bunu vurgulayan bir isim arayışına girdim. Aklıma gelen pek çok şeyi denedim ve ne yazık ki o isimlerin benden önce alınmış olduğunu gördüm. Daha sonra, tüm yapacaklarımı iyilik adına yapmayı düşündüğüm için bloguma “iyi olsun” adını vermeyi kararlaştırdım.

  Blogu kurduğumda biraz acemice davranarak “Her şey iyi olsun diye” gibi iddialı bir slogan buldum. Fakat daha sonra bunun çok da gerçekçi olmadığı fark ettim. Zira evet, ben de her şeyin iyi olmasını isterim fakat bu imkânsız bir şey. Tek bir blog aracılığıyla her şeyin iyi olamayacağını düşündüm ve daha makul olarak “Bazı şeyler iyi olsun” dedim. Bir kişisel blogla her şeyin iyi olmasına bir katkım olmazdı ama en azından bazı şeylerin iyi olmasına katkıda bulunabilirim diye düşündüm ve yazmaya başladım.

  Yazmaya başladığım günden bu yana, hemen hemen tüm blog yazarı arkadaşlar gibi iyilik adına, daha iyi daha güzel bir dünya adına yazılar yazmaya, duygu, düşünce ve deneyimlerimi paylaşma çalıştım. Bu blog aracılığıyla insanlara ulaşmaya, elimden geldiği kadar da onlara yardımcı olmaya çalıştım. Ve nasip olursa gittiği yere kadar da bu amaçlar doğrultusunda yazmaya devam edeceğim.
Hayatta her şeyin iyi olması için gücümüz yetmeyebilir ama en azından bazı şeyler iyi olsun. (:

4 yorum:

  1. Her şey için teşekkür ederim. (:

    YanıtlaSil
  2. Bence gerçekten de iyi işler yapıyorsunuz. Yararlı bir bloğunuz var. Herşeyin iyi olmasına bazı şeylerle başlayabiliriz :)

    YanıtlaSil
  3. İyilik ve güzellikler bol ve yaygın olsun fazlasıyla ihtiyaç var çünkü. sevgiler.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.