Blog Keşif Etkinliği İçin Kalıcı Liste

blog-yazarları-keşif-sitesi

 Blog ajandası sitesi aslında blog veya web adresi keşiflerinin kalıcı adresi olmayı hedefler. Siz keşif için geldiğinizde sizi kategoriler karşılar ve aradığınız özellikte blogları buralarda bulabilirsiniz. Bulamadığınız ve önermek istediğiniz kategori olursa iletişim sayfası ile başvuruda bulunabilirsiniz.

 Blog keşif etkinlikleri genellikle yazarların keşfettikleri blogları sıralaması ile başlar. Daha sonra belirtilen şartları yerine getiren herkes ilgili kategoriye kaydedilir. Blog ajandasında ise katılmak için şart yoktur. Sadece 6 aydır blog yazma kuralı vardır. Bu kuralın sebebi de blog yazarlarının sayfalarına olan ilgilerinin minimum süre olarak 6 ay seçilmesidir.

 Blog ajandası keşifleri kategorilerde toplar ve bunu devamlı günceller. Siteye her geldiğinizde sayısı artan bir listeyle karşılaşmanız mümkündür. Düzenli aralıklarla ziyaret ettiğinizde hiç zahmete girmeden yeni blog yazarlarını keşfedebilirsiniz. Türkiye'nin blog yazarları ajandası olarak tüm blogları listelemek ve herkesi birbiri ile iletişim halinde tutmak hedeflerden biridir.

Neden Form Dolduruyorum?

 Katılmak için form doldurmanız gerekiyor. Bunun nedeni iki kategoride eklenmek istediğiniz yeri seçmeniz ve benimle paylaşacağınız fikirlerinizdir. Ayrıca başvuru aşamasında yer almasını istediğiniz başka blogları da tavsiye edebilirsiniz.

Ücretsiz Reklam Alanlarını Değerlendirin

 Blog ajandası olarak footer alanında bu yılın son gününe kadar ücretsiz reklam yapabileceğinizi duyurmuştum. Şu ana kadar yarısı bloglar tarafından dolduruldu. Diğer yarısı için acele etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Hem ücret ödemeden reklam yapacaksınız hem de backlink sağlayarak sıralamanıza fayda sağlayacaksınız.

20 yorum:

 1. Reklam alanında benim için yer kaldıysa orada biraz soluklanmak isterim..bu blogun iyi yerlere gelmesini diliyorum inşallah birlikte farklı güzel etkinlikler de yaparız eskiden çok olurdu belki yine olur bloglar arası muhabbet pekiştirir.
  Emeklerinizin en güzel meyveleri versin dileği ile..
  Herkese selamlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amacımız blogların daha çok birbirlerine ulaşması ve diyaloglarını artırması. Umarım başarılı olur ve uzun yıllar yeni fikirlerle devam eder. Reklam alanında tabi ki yer var. Banner kodu varsa 300x250 veya 125x125 eklerim. Yoksa link olarak ekleyebilirim.

   Sil
  2. Yorumu geç gördüm kusura bakmayın ben yarın bir banner hazırlayıp göndereyim inşallah sizin bu logolar için de bir kaç örnek hazırlayabilirim bakalım hepsine vakit bulursam hepsini birden gönderirim inşallah teşekkür ederim kolaylıklar dilerim.

   Sil
  3. Rica ederim, logonuzu bekliyorum o zaman

   Sil
 2. Reklam alanında benim için yer kaldıysa orada biraz soluklanmak isterim..bu blogun iyi yerlere gelmesini diliyorum inşallah birlikte farklı güzel etkinlikler de yaparız eskiden çok olurdu belki yine olur bloglar arası muhabbet pekiştirir.
  Emeklerinizin en güzel meyveleri versin dileği ile..
  Herkese selamlar.

  YanıtlaSil
 3. Nasıl katılacağımızı anlamadım, formu nereden dolduruyoruz peki hakan bey ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yukarıda hakkımda sayfasının yanında ajanda kayıt sayfasındaki formu doldurun.

   Sil
 4. Merhabalar, çok güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık. Reklam alanında yer almak isterim. Ayrıca form doldurmak istedim ama yerini bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
 5. bende birbirimize destek olmamız gerektiğini düşünüyorum

  YanıtlaSil
 6. Ben reklam alanina nasil katilacagimi anlayamadim 😕

  YanıtlaSil
 7. Hocam link reklamlarına talibim. Footerda bulunan yani. Formu zaten doldurup göndermiştim. Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 8. Ben de doldurup kayıt olayım.Daha çok birlik olmamız gerektiğini düşünüyorum.Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 9. Reklam Alanınızda yeriniz varsa beni de eklerseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 10. Merhaba,

  İadeyi ziyarete beklerim. Düğün event'lerinde dj hizmeti veriyorum.

  www.dugundjhizmetiorganizasyon.com

  Saygılarımla.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.